KONST / Litografier / Färglitografi 12422178
nr 1242 2178
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 127/290. Motivet: 28x35 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:46:05
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
18 mar